| |
 A A A

W ostatni weekend listopada w Piasecznie odbyła się VII edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej – Piaseczno Cup 2018.

W zawodach wzięło udział rekordowa liczba 32 drużyn z całego województwa mazowieckiego m. in. Płocka, Sochaczewa, Radomia, Grodziska Mazowieckiego, Warszawy, Góry Kalwarii, Konstancina.
Zawody zostały podzielone na 8 grupy, po 4 zespoły z których do 1/8 finału wychodziły 2 drużyny.

Ekipy, które wyszły z grupy:
THC Opacz, FC Kebavita, Orły Floriana, A Team Brzóza, EMKA Audio, PRIS, KS Kontra, Gang Słodziakow, FC Wilanów, Wujo Team, Big Game, Kapela Jesienna, Soho Płock, Orły Albina, FC Albatros, Red Bulls.

W Meczu o 3 miejsce Zmierzyły się drużyny THC Opacz z FC Albatros. Pojedynek był bardzo wyrównany, obie ekipy postanowiły się zagrać ofensywnie przez co dwie minuty przed końcowym gwizdkiem było aż 4:4. Dzięki determinacji i pięknej bramce w ostatniej minucie meczu THC Opacz objął prowadzenie i nie dał go sobie wydrzeć już do końca. Mecz zakończył się wynikiem 5:4. W Finale spotkały się jeden z głównych z faworytów w Turnieju - FC Wilanów z ekipą - FC Kontra, która po raz pierwszy zagrała na naszych zawodach. Tak jak w przypadku meczu o 3 miejsce spotkanie było bardzo wyrównane, z tą różnicą że obie drużyny wyczekiwały ataków swojego rywala. W regulaminowym czasie spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0 dlatego trzeba było przeprowadzić konkurs rzutów karnych. Lepsza okazała się ekipa z Wilanowa głównie dzięki wspaniałym interwencją swojego brakarza Jacka Żołnierskiego, który wybronił aż 2 z 3 rzutów karnych.

Klasyfikacja Końcowa:

4. FC Albatros
3. THC Opacz
2. KS Kontra
1. FC Wilanów

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy Bramkarz: Jacek Żołnierski – FC Wilanów
Najlepszy Zawodnik: Marcin Gryglas– FC Albatros
Król Strzelców: Wojtek Piotrowski – KS Kontra

Podziękowanie dla:
EL-COM Polska, Dolina Czerska - 100% naturalne, tłoczone soki NFC, KR Sport producent rękawic bramkarskich, Lirene, Kurier Południowy, Turnieje Piłki Nożnej, Grodzisk Sport News, Gmina Piaseczno, Zgoda FC, Powiat Piaseczyński, AUTO SZYBY Glejzer.

Zdjęcia z turnieju są do obejrzenia na fanpegu: https://web.facebook.com/CopaFootballTurnieje

Wydarzenie wsparło Fundację Dla Dzieci.

 

DSC7454
DSC7578
DSC7855