| |
 A A A

Symboliczną wstęgę przeciął pan Mieczysław, który jako pierwszy pojawił się dziś w starostwie.

 Koniec z bieganiem po całym budynku. Od dzisiaj niemal wszystkie sprawy interesanci mogą załatwić w jednym miejscu. W sali, na parterze budynku przy ul. Chyliczkowskiej, czekają  pracownicy Centrum Pomocy Rodzinie, Działu Drogownictwa, Wydziału Ochrony Środowiska, Wydziału Gospodarowania Mieniem i Wydziału Architektoniczno-Budowlanego oraz Kancelarii Ogólnej. W nowo otwartej sali swoje „okienko” otworzy również Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie. Od 1 października będzie można załatwić tu sprawy związane z zatrudnianiem cudzoziemców. 

Bezpośrednio można się nadal dostać do Biura Paszportów, Powiatowego Rzecznika Konsumentów, Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności i  Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej. Co ważne, zarówno sala obsługi jak i skrzydła budynku, w których znajdują się wymienione wydziały są przystosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach.  

Do pozostałej części budynku wstęp mają tylko osoby dysponujące kartą magnetyczną, dlatego interesanci umówieni na spotkanie proszeni są o podejście do Kancelarii (lub innego wolnego stanowiska) i poinformowanie o swoim przybyciu. Pracownik, z którym jesteśmy umówieni zejdzie po nas na salę.

 

DSC1168
DSC1180
DSC1187