| |
 A A A

Ruszają zajęcia cykliczne w Gminnych Ośrodkach Kultury na terenie Powiatu Piaseczyńskiego. Przedstawiamy ich bogatą ofertę i zapraszamy do udziału w zajęciach.

 

GMINA PIASECZNO

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie oddaje do Państwa dyspozycji specjalną platformę dostępną pod adresem www.strefazajec.pl

Przed zapisem należy dokonać rejestracji klikając w link MOJE KONTO.

WAŻNE INFORMACJE!

  • OSOBY POSIADAJĄCE KDR PROSZONE SĄ O ZGŁOSZENIE SIĘ DO KOORDYNATORÓW PLACÓWEK CELEM OKAZANIA KARTY (DOKUMENT MUSI BYĆ AKTUALNY). PO OKAZANIU KARTY ZOSTANIE ZMIENIONY SZABLON PŁATNOŚCI NA SZABLON UWZGLĘDNIAJĄCY PRZYSŁUGUJĄCA ZNIŻKĘ.
  • PŁATNOŚCI ZA ZAJĘCIA MOŻNA DOKONAĆ LOGUJĄC SIĘ NA SWOJE KONTO!
    JEST TO NAJSZYBSZA I NAJPEWNIEJSZA FORMA OPŁATY!

 

 

GMINA GÓRA KALWARIA

 

Z a p i s y   i   n a b ó r   n a   z a j ę c i a:
(Uwaga! Informacje są nadal aktualizowane!)

Wolontariat (młodzież)
czwartki, godz. 18.00,
Kino Uciecha, Sajny 14
instruktor: Szymon Krupa
tel. 796 661  591
zajęcia bezpłatne

Warsztaty perkusyjne BLOCO LEGAL
czwartki, godz. 18.30-20.30
Kino Uciecha, Sajny 14
instruktor: Michał Bąk
tel. 519 163 242
zajęcia bezpłatne, pierwsze spotkanie: 21 września

Kalwarki (dzieci)
środy, godz. 16.30-17.30,
Ośrodek Kultury, Białka 9
instruktor: Damian Muszka
pierwsze spotkanie: 20 września, godz. 16.30

Kalwarki (młodzież)
środy, godz. 19.00
Ośrodek Kultury, Białka 9
instruktor: Aleksandra Różycka
pierwsze spotkanie: 20 września, godz. 19.00

Teatr BEZ NAZWY (młodzież)
wtorki i czwartki, godz. 16.30-18.30
Kino Uciecha, Sajny 14
instruktor: Grzegorz Emanuel
zajęcia bezpłatne
pierwsze spotkanie: 19 września, godz. 16.30

Teatr ALBOCOŚ (dorośli)
soboty, godz. 10.00-12.00
Kino Uciecha, Sajny 14
instruktor: Grzegorz Emanuel
zajęcia bezpłatne

Pianino (dzieci od 10 lat, młodzież)
od poniedziałku do piątku, godziny ustalane indywidualnie
Communio Graphis, Pijarska 40
instruktor: Danuta Korulczyk
tel. 605 733 077

Modelarnia (dzieci od 8 lat, młodzież)
od wtorku do piątku, godz. 16.00-20.00
Modelarnia, Pijarska 1a
instruktor :Arkadiusz Orliński
tel. 22 71 38 752
pierwsze spotkanie: 19 września godz. 16.00

Studio Piosenki (dzieci, młodzież, dorośli)
terminy do potwierdzenia
Ośrodek Kultury, Białka 9
instruktor: Dorota Kopka-Broniarz

Teatroteka Młodego Człowieka (dzieci)
wtorki (4-5 lat), godz. 16:45-17:45, pierwsze zajęcia 19.09
czwartki: 6-8 lat, godz. 16.45-17.45/ 9-12 lat, 17.45-18.45  pierwsze zajęcia 21.09
Ośrodek Kultury, Białka 9
instruktor: Ilona Wietocha

Gitara (dzieci od 10 lat, młodzież)
poniedziałki i czwartki, godzin ustalane indywidualnie
Kino Uciecha, Sajny 14
instruktor: Zbigniew Fornal
spotkanie organizacyjne: 14 września, godz. 17.00

Zajęcia plastyczne (dzieci 7-12 lat)
terminy i miejsce do potwierdzenia
instruktor: Joanna Szewczyk
tel. 501 123 078
pierwsze spotkanie: 2 października, godz. 16.00

Zajęcia plastyczne (dzieci od lat 12)
terminy i miejsce do potwierdzenia
instruktor: Anna Skajnowska-Olszewska
tel. 501 123 078
pierwsze spotkanie: 21 września, godz. 17.00

Ceramika (dzieci, młodzież, dorośli)
terminy i miejsce do potwierdzenia
instruktor: Anna Skajnowska-Olszewska
tel. 501 123 078
pierwsze spotkanie:
dzieci
19 września godz. 17.00
młodzież i dorośli
19 września godz. 18.30

Kurs rysunku (dzieci, młodzież, dorośli)
terminy i miejsce do potwierdzenia
instruktor Marek Łukasik,
tel. 501 123 078
pierwsze spotkanie:
dzieci
22 września (piątek), godz. 17.00
23 września (sobota), godz. 10.00
młodzież
22.09 (piątek) godz. 18.30

Studium postaci (młodzież, dorośli)
terminy i miejsce do potwierdzenia
instruktor Marek Łukasik
tel. 501 123 078
pierwsze spotkanie: 23 września godz. 12.00

Warsztaty fotograficzne (młodzież, dorośli)
poniedziałki i czwartki
Modelarnia, Pijarska 1a
instruktor: Justyna Kamińska
tel. 506 024 987/ 501 123 077
pierwsze zajęcia: 2 października

 

 

Zumba


dzieci: wtorki, godz. 17.45-18.45
dorośli: wtorki, godz. 18.45-19.45 i/lub czwartki, godz. 18.45-19.45
Ośrodek Kultury, Białka 9
instruktor: Beata Wojciechowska-Sosnowska
pierwsze zajęcia: 19 września

Uniwersytet Trzeciego Wieku
czwartki,  godz. 11.00-13.30
Ośrodek Kultury, Białka 9
koordynator: Bożena Wielocha
tel. 501 123 078
inauguracja: 5 października

Capoeira
środy, godz. 19.00-21.00, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Sajny 15
soboty, godz. 10.00-12.00, Ośrodek Kultury, Białka 9
instruktor: Dominika Rembelska

Formacja Taneczna BARTEK
nabór do nowej grupy: dzieci w wieku 5-7 lat
instruktorka: Beata Skolimowska-Płaczek
szczegółowe informacje pod numerem: 501 405 925

 

Koordynator sekcji Ośrodka Kultury:
Bożena Wielocha
tel. 501 123 077 w godz. 8.00-15.00

 

Strefa zajęć - zapisy online

Na zajęcia można zapisać się telefonicznie, tel. 501 123 077 (zajęcia plastyczne, tel.501 123 078, pianino 605 733 077), osobiście w Kinie Uciecha, w godz. 8.00-14.00 oraz on-line pod adresem www.strefazajec.pl

Instrukcja POBIERZ

 

 

GMINA LESZNOWOLA

 

Od 1 października br. ruszają zajęcia cykliczne organizowane na terenie gminy przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli . Plan tygodniowy poniżej w pliku do pobrania, cennik już wkrótce lecz już zachęcamy do zapoznania się z propozycjami. Zapisy osobiście na miejscu lub telefonicznie od poniedziałku 18.09.17 r.

Plan zajęć na rok kulturalny 2017/18

Cenniki na październik już niebawem w działach poszczególnych zajęć - w górnym pasku głównego menu, nad slajderem na stronie głównej http://www.gok-lesznowola.pl/ 

 

 

GMINA TARCZYN