| |
 A A A

Zapraszamy Panie na spotkanie z Ewą Radziewicz - ekspertką kreowania wizerunku. Spotkanie odbędzie się 8 marca w godz. 11.00 - 13.30 w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii.

 

mgr Ewa RADZiewicz doradca usług społecznych i edukacyjnych, międzynarodowa kreator wizerunkowa, trenerka rozwoju osobowościowego i promotorka zdrowia, zaprasza na wykład z okazji Dnia Kobiet. Przewidywane są dwa panele dyskusyjne. Jeden dla zdrowia, drugi dla urody.


W części o zdrowiu, poruszone zostaną tematy z zakresu nowych, między innymi dietetycznych i alkalicznych trendów zdrowia. Dowiesz się co jest modne, ale czy dla Ciebie? Czy każdy z nas powinien zrezygnować z glutenu? Czy alkaliczne PH ciała, to klucz do zdrowia każdego z nas? Jak zaufać dietom, tak licznie promowanym na rynku? Usłyszysz znaną od tysięcy lat receptę na długowieczność. Nie może Cię zabraknąć tego dnia, bo spotkanie to, będzie naprawdę NA ZDROWIE!
W części o urodzie, EwaRadzić będzie, co radzi świat, by piękno zawitało trendem odNOWA! Modne kolory, dodatki i styl na rok 2018 czas poobserwować, by zainspirować się i zaszaleć nową energią na wiosnę, lato, na kolejny piękny życia rok.


Zapraszamy!