| |
 A A A

Aktualności

Święto Wojska Polskiego

15 sierpnia, w dniu Święta Wojska Polskiego, w Piasecznie odbyły się uroczystości patriotyczne upamiętniające 99. rocznicę Bitwy Warszawskiej.

Rozbudowa ul. Świątkiewicz

We wtorek 20 sierpnia rozpoczną się roboty związane z rozbudową ul. Marii Świątkiewicz w gminie Lesznowola (droga powiatowa 2860W). W pierwszym etapie planowane jest zamknięcie skrzyżowania ul. Nadrzecznej z ul. Świątkiewicz.

Utrudnienia w ruchu

19 sierpnia rozpocznie się wymiana nawierzchni na drodze powiatowej relacji Wylezin - Nowe Racibory - Zawodne (2852W). Roboty drogowe spowodują czasowe zamknięcie drogi. Prace wykonywane będą na trzech odcinkach począwszy od miejscowości Nowe Racibory w kierunku Wylezina.

16.08 Starostwo nieczynne

Informujemy, że 16 sierpnia Starostwo Powiatowe w Piasecznie będzie nieczynne. Nieczynne będzie także Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego, komórki organizacyjne Powiatowego Urzędu Pracy z siedzibą w starostwie oraz filie urzędu. Przepraszamy za utrudnienia.

 

Gmina doprowadziła dwór do ruiny

Dwór, który gminie Prażmów darowało kilkanaście lat temu starostwo, jest kompletnie zdewastowany. Winę za ten stan rzeczy ponosi obecny wciąż zarządca – czyli gmina.