| |

Kulturalne spotkanie

Start: czwartek, 15, marzec 2018 17:00 | zakończenie: czwartek, 15, marzec 2018 19:00
Gdzie: Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii został beneficjentem programu „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018”, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.

W ramach projektu "Wspólnie działamy Górę zmieniamy" już 15 marca o godzinie 17:00 przy ulicy Pijarskiej 40 zapraszamy na spotkanie młodzież, seniorów, osoby aktywnie społecznie oraz te, które chcą się włączyć w działania. Główny nacisk programu położony jest na nawiązywanie przez dom kultury stałych relacji z mieszkańcami miejscowości, na terenie których działa. Odkrywanie talentów i wzmacnianie potencjału społecznego ma owocować stworzeniem wspólnych projektów na rzecz społeczności lokalnych i przestrzeni publicznej.

W I etapie będzie prowadzona diagnoza społeczna w wybranych lokalizacjach gminy Góra Kalwaria oraz ogłoszenie i rozstrzygnięcie konkursu na inicjatywy lokalne (od 3 do 7). W II etapie będą realizowane zwycięskie projekty społeczne. Na realizację wszystkich zwycięskich propozycji Narodowe Centrum Kultury przeznaczyło 22.000 zł.

Dodatkowych informacji udziela koordynator projektu Piotr Milewski, tel. 506 788 690, p.milewski@kulturagk.pl

 

 

 

Zobacz więcej wydarzeń w: Góra Kalwaria