| |

Kino Za Rogiem zaprasza

Start: piątek, 17, czerwiec 2016 16:00 | zakończenie: piątek, 17, czerwiec 2016 21:00
Gdzie: Kino Za Rogiem, ul. J. Stępkowskiego 17, Tarczyn, mazowieckie, Polska

W najbliższy piątek tarczyńskie Kino Za Rogiem zaprasza na dwa filmy: animację dla dzieci "Ale cyrk!" oraz na „Moje córki krowy”, głośny obraz w reżyserii Kingi Dębskiej, który kino powtarza na życzenie widzów.  

 

"Moje córki krowy"

Początek seansu: 18:00
Czas trwania: 1 godz. 23 min.

Marta, gwiazda popularnych seriali, silna i dominująca, pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia. Niestabilna emocjonalnie Kasia tkwi w dalekim od ideału małżeństwie u boku męża nieudacznika i nieroba. Siostry niezbyt za sobą przepadają, kompletnie siebie nie rozumieją i nawet nie starają się zrozumieć. Kiedy poważna choroba matki zmusza je do wspólnego działania, stopniowo zaczynają się do siebie zbliżać. Mocno autobiograficzna rodzinna historia opowiedziana przez Kingę Dębską bez taniego sentymentalizmu i znakomicie zagrana przez troje świetnych aktorów: Agatę Kuleszę, Gabrielę Muskałę i Mariana Dziędziela.

 

"Ale cyrk!"

Początek seansu: 16:00
Czas trwania: 1 godz. 21 min.

Dwóch sympatycznych urwisów jest terroryzowanych przez ponurego i dwa razy od nich większego młodziana. Kiedy do ich miasteczka przyjeżdża cyrk, przyjaciele postanawiają wystąpić w nim razem ze swoim psem, który błyskawicznie uczy się skomplikowanych sztuczek. I choć ich prześladowca będzie im stale przeszkadzał, udowodnią wszystkim, że są naprawdę dobrzy!

 

Zobacz więcej wydarzeń w: Kino Za Rogiem