| |
 A A A

Terminarz zawodów międzyszkolnych eliminacji do XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017

Formularz zgłoszenia, wyniki zawodów oraz bieżąca punktacja dostępne są pod tabelą z terminarzem.

Formularz zgłoszenie do czwórboju LA - do pobrania pod tabelą z terminarzem.

SZKOŁY PODSTAWOWE

DYSCYPLINA

TERMIN i MIEJSCE ZAWODÓW

GMINNE

ODPOWIEDZIALNY

POWIATOWE

MIĘDZYPOWIATOWE

INDYWIDUALNE BIEGI
PRZEŁAJOWE

16 IX
G. 11.00
Górki Szymona

 

26 IX
G. 11.00
Górki Szymona

 
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

20 IX
G. 11.00
Górki Szymona

 

28 IX
G. 11.00
Górki Szymona

 
MINIPIŁKA KOSZYKOWA DZ. 9 XI
G 11.00
SP 5 Piaseczno
P. Linowska, A. Czubacki 21 XI
G. 11.00
SP 5 Piaseczno
 
MINIPIŁKA KOSZYKOWA CHŁ. 10 XI
G. 11.00
SP 5 Piaseczno
P. Linowska, A. Czubacki 23 XI
G. 11.00
SP 5 Piaseczno
 
UNIHOKEJ DZIEWCZĄT 5 XII
G. 10.00
SP 3 Piaseczno
A. Krasuska, P. Tomaszewski 12 XII
G. 10.00
SP 3 Piaseczno
 
UNIHOKEJ CHŁOPCÓW 7 XII
G. 10.00
SP 3 Piaseczno
A. Krasuska, P. Tomaszewski 14 XII
G. 10.00
SP 3 Piaseczno
 
MINIPIŁKA SIATKOWA DZ. 9 I
G.10.00
SP 5 Piaseczno
A. Pilipczuk 19 I
G. 11.00
Lesznowola
1 III
G. 10.00
ZS Lesznowola
MINIPIŁKA SIATKOWA  CHŁ. 11 I
G.10.00
SP 5 Piaseczno
D. Rokicki 20 I
G. 11.00
ZS Lesznowola
 
TENIS STOŁOWY DZ. i CHŁ.

2 II
G. 11.00
G 1 Piaseczno

T. Kuciel 8 II
G. 11.00
KONSTANCIN
 
MINIPIŁKA RĘCZNA DZ. 6 III
G. 10.00
SP 5 Piaseczno
A. Czubacki 15 III
G. 10.00
SP Łazy !!!
 
MINIPIŁKA RĘCZNA CHŁ. 8 III
G. 10.00 SP 5 Piaseczno
A. Czubacki 13 III
G. 10.00
SP Łazy !!!
 
PŁYWANIE DZ. i CHŁ. 30 III
G. 11.00
G 1 Piaseczno
M. Michalska, G. Turczyński 3 IV
G. 11.00
G 1 Piaseczno
7 IV
G. 11.00
G 1 Piaseczno
MINIPIŁKA NOŻNA DZ. 30 IX
G. 10.00
Stadion GOSiR Piaseczno
K. Dudek 26 IV
G. 11:00
Stadion GOSiR Piaseczno
8 V
G.11.00
Stadion GOSiR Piaseczno
MINIPIŁKA NOŻNA CHŁ. 10 IV
G. 10.00
Stadion GOSiR Piaseczno
M. Dudek 27 IV
G. 11.00
Stadion GOSiR Piaseczno
10 V
G. 11.00
Stadion GOSiR Piaseczno
CZWÓRBÓJ LA DZ. i CHŁ.  12 V
G. 10.00
Stadion GOSiR Piaseczno
 J. Sobiesiak 18 V
G. 10.00
Stadion GOSiR Piaseczno
22 V
G. 10:00
Stadion GOSiR Piaseczno

UWAGI:
- zgłoszenia do zawodów najpóźniej do dwóch dni przed zawodami !!! – Do Marka Herbsta SMS-em lub tel. 798 253 334 (dotyczy zawodów gminnych)
- weryfikacja zawodników odbywa się na pół godziny przed zawodami
- zgłoszenie musi być podpisane przez dyrektora szkoły oraz opiekuna będącego na zawodach – tylko na oryginalnych drukach !!!
- zawodnicy muszą być ubezpieczeni oraz posiadać aktualne legitymacje szkolne
- za bezpieczeństwo zawodników odpowiadają nauczyciele – opiekunowie

GIMNAZJA
DYSCYPLINA

TERMIN i MIEJSCE ZAWODÓW

GMINNE ODPOWIEDZIALNY POWIATOWE REJONOWE
PIŁKA NOŻNA DZ. 13 IX
G. 10.00
Stadion GOSiR Piaseczno
A. Szajna 22 IX
G. 11.00
Góra Kalwaria
10 X
G.11.00
Góra Kalwaria
PIŁKA NOŻNA CHŁ. 14 IX
G. 10.00
Stadion GOSiR Piaseczno
G. Turczyński 23 IX
G. 11.00
Góra Kalwaria
11 X
G.11.00
Góra Kalwaria
INDYWIDUALNE BIEGI
PRZEŁAJOWE
16 IX
G. 12.15
Górki Szymona

  26 IX
G. 12.00
Górki Szymona
 
SZTAFETOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE
20 IX
G. 12.00
Górki Szymona
  28 IX
G. 12.15
Górki Szymona
 
PIŁKA KOSZYKOWA DZ. 14 XI
G 12.00
G 1 Piaseczno
K. Rudnik 24 XI
G. 12.00
G 1 Piaseczno
1 XII
G. 11.00
G 1 Piaseczno
PIŁKA KOSZYKOWA CHŁ. 16 XI
G. 12.00
G 1 Piaseczno

K. Kłobuchowski
25 XI
G. 12.00
G 1 Piaseczno
2 XII
G. 11.00
G 1 Piaseczno
UNIHOKEJ DZ. 8 XII
G. 10.00
G 4 Piaseczno
A. Krasuska 15 XII
G. 10.00
G 4 Piaseczno
 
UNIHOKEJ CHŁ. 9 XII
G. 10.00
G 4 Piaseczno

P. Tomaszewski
16 XII
G. 10.00
G 4 Piaseczno
 
PIŁKA SIATKOWA DZ. 12 I
G. 11.00
G 1 Piaseczno
  23 I
G. 11.00
Lesznowola
 
PIŁKA SIATKOWA CHŁ. 13 I
G. 11.00
G 1 Piaseczno
  25 I
G. 11.00
Lesznowola
 
TENIS STOŁOWY 3 II
G. 11.00
G 1 Piaseczno
T. Kuciel 9 II
G. 11.00
Konstancin-Jeziorna
 
PIŁKA RĘCZNA DZ. 9 III
G. 10.00
G 1 Piaseczno
  17 III
G. 10.00
ZS Łazy !!!
 
PIŁKA RĘCZNA CHŁ. 10 III
G. 10.00
G 1 Piaseczno
  16 III
G. 10.00
ZS Łazy !!!
 
PŁYWANIE 30 III
G. 11.00
G 1 Piaseczno
M. Michalska 3 IV
G. 11.00
G 1 Piaseczno
7 IV
G.11.00
G 1 Piaseczno
DWUBÓJ NOW.  24 IV
G. 11.00
G 1 Piaseczno
G. Turczyński 28 IV
G. 11.00
G 1 Piaseczno
 
LEKKA ATLETYKA DZ. i CHŁ. 11 V
G. 10.00
Stadion GOSiR Piaseczno
 A. Szajna, P. Mróz 17 V
G. 10.00
Stadion GOSiR Piaseczno
23 V
G.10.00
Stadion GOSiR Piaseczno

UWAGI:
- zgłoszenia do zawodów najpóźniej do dwóch dni przed zawodami !!! – Do Marka Herbsta SMS-em lub tel. 798 253 334 (dotyczy zawodów gminnych)
- weryfikacja zawodników odbywa się na pół godziny przed zawodami
- zgłoszenie musi być podpisane przez dyrektora szkoły oraz opiekuna będącego na zawodach – tylko na oryginalnych drukach !!!
- zawodnicy muszą być ubezpieczeni oraz posiadać aktualne legitymacje szkolne
- za bezpieczeństwo zawodników odpowiadają nauczyciele – opiekunowie

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
DYSCYPLINA TERMIN i MIEJSCE ZAWODÓW
GMINNE ODPOWIEDZIALNY POWIATOWE ODPOWIEDZIALNY
INDYWIDUALNE BIEGI
PRZEŁAJOWE
16 IX
G. 10.00
Górki Szymona
  26 IX
G. 10.00
Górki Szymona
 
PIŁKA NOŻNA 29 IX
G. 10.00
Stadion Piaseczno
L. NOWAK 4 X
G. 10.00
Stadion Piaseczno
M. GOŁĘBIEWSKI
PIŁKA KOSZYKOWA DZ. 17 XI
G 12.00
G 1 PIASECZNO
C. DĄBROWSKI 28 XI
G. 12.00
G 1 Piaseczno
C. DĄBROWSKI
PIŁKA KOSZYKOWA CHŁ. 18 XI
G. 12.00
G 1 PIASECZNO
C. DĄBROWSKI 30 XI
G. 12.00
G 1 Piaseczno
C. DĄBROWSKI
PIŁKA SIATKOWA DZ. 16 I
G. 10
LO PIASECZNO
L. NOWAK 26 I
G. 10.00
LO Piaseczno
L. NOWAK
PIŁKA SIATKOWA CHŁ. 18 I
G. 10
LO PIASECZNO
L. NOWAK 27 I
G. 10.00
LO Piaseczno
L. NOWAK
TENIS STOŁOWY DZ. i CHŁ. Rekolekcje w gimnazjum 1 dzień J. OZIMEK 19 IV
G.11.00
KONSTANCIN
A. PISZCZEK
PIŁKA RĘCZNA DZ. Rekolekcje w gimnazjum 2 dzień J. OZIMEK 20 IV
G. 10
G 1 Piaseczno
J. OZIMEK
PIŁKA RĘCZNA CHŁ. Rekolekcje w gimnazjum 3 dzień J. OZIMEK 21 IV
G. 10
G 1 Piaseczno
J. OZIMEK

UWAGI:
- zgłoszenia do zawodów najpóźniej do dwóch dni przed zawodami !!! – Do Marka Herbsta SMS-em lub tel. 798 253 334 (dotyczy zawodów gminnych)
- weryfikacja zawodników odbywa się na pół godziny przed zawodami
- zgłoszenie musi być podpisane przez dyrektora szkoły oraz opiekuna będącego na zawodach – tylko na oryginalnych drukach !!!
- zawodnicy muszą być ubezpieczeni oraz posiadać aktualne legitymacje szkolne
- za bezpieczeństwo zawodników odpowiadają nauczyciele – opiekunowie

pdf

Formularz zgłoszenia - czworbój LA

Rozmiar : 47.48 kb
Dodano : Maj 5 2017
Zmodyfikowano : Maj 5 2017
pdf

XIX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – punktacja bieżąca

Rozmiar : 178.97 kb
Dodano : Maj 11 2017
Zmodyfikowano : Maj 11 2017
pdf

Wyniki XIX - przełaje

Rozmiar : 48.31 kb
Dodano : Paź 5 2016
Zmodyfikowano : Paź 5 2016
pdf

Wyniki XIX - przełaje sztafety

Rozmiar : 35.07 kb
Dodano : Paź 5 2016
Zmodyfikowano : Paź 5 2016
pdf

Wyniki XIX - piłka nożna

Rozmiar : 63.10 kb
Dodano : Paź 5 2016
Zmodyfikowano : Paź 5 2016
pdf

Wyniki XIX - koszykówka

Rozmiar : 55.96 kb
Dodano : Gru 8 2016
Zmodyfikowano : Gru 8 2016
pdf

Wyniki XIX - unihokej

Rozmiar : 62.47 kb
Dodano : Gru 23 2016
Zmodyfikowano : Gru 23 2016
pdf

Wyniki XIX - pływanie

Rozmiar : 42.67 kb
Dodano : Kwi 6 2017
Zmodyfikowano : Kwi 6 2017
pdf

Regulamin Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Rozmiar : 239.83 kb
Dodano : Wrz 8 2016
Zmodyfikowano : Wrz 8 2016
pdf

Formularz zgłoszenia do zawodów

Rozmiar : 32.47 kb
Dodano : Sty 3 2017
Zmodyfikowano : Sty 3 2017