| |
 A A A

TERMINARZ ZAWODÓW MIĘDZYSZKOLNYCH ELIMINACJI
DO XX MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2017/2018

Uwaga! Formularz zgłoszenia, formularz zgłoszenie do czwórboju LA, regulamin dostępne są do pobrania pod tabelą z terminarzem.

SZKOŁY PODSTAWOWE – KLASY III- VI

DYSCYPLINA

GMINNE

ODPOWIEDZIALNY

POWIATOWE

MIĘDZYPOWIATOWE

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

18 IX G. 11:00
Górki Szymona

 

27 IX G. 11:00
Górki Szymona

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

20 IX G. 11:00
Górki Szymona
 

29 IX G. 11:00
Górki Szymona

 

MINI P. KOSZYKOWA DZ.

3 XI G. 10:00
SP 2 Piaseczno

Ł. Piekarski

15 XI G. 11:00
SP 2 Piaseczno

29 XI G. 11:00
Piaseczno

MINI P. KOSZYKOWA CHŁ.

6 XI G. 10:00
SP 5 Piaseczno

P. Linowska, A. Czubacki

16 XI G. 11:00
SP 5 Piaseczno

30 XI G. 11:00 
Piaseczno

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT

1 XII G. 10:00
SP 3 Piaseczno

A. Krasuska, P. Tomaszewski

7 XII G. 10:00
SP 3 Piaseczno

 

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW

4 XII G. 10:00
SP 3 Piaseczno

A. Krasuska, P. Tomaszewski

8 XII G. 10:00
SP 3 Piaseczno

 

MINI P. SIATKOWA DZ.

3 I G.10
SP Józefosław

 

6 II G. 11:00
ZS Lesznowola

27 III G. 10
ZS Lesznowola

MINI P. SIATKOWA CHŁ.

4 I G.10
SP Józefosław

 

7 II G. 11:00
ZS Lesznowola

 

MINI P. RĘCZNA DZ.

14 II G. 10:00
SP 1 Piaseczno

J. Sobiesiak

21 II G. 10:00
SP Łazy

 

MINI P. RĘCZNA CHŁ.

15 II G. 10:00
SP 1 Piaseczno

J. Sobiesiak

22 II G. 10:00
SP Łazy

 

TENIS STOŁOWY DZ. I CHŁ.

marzec -
G 1 Piaseczno

 

marzec -
Konstancin-Jeziorna

 

PŁYWANIE DZ. I CHŁ.

6 IV G. 11:00
G 1 Piaseczno

M. Michalska, G. Turczyński

11 IV G. 11:00
G 1 Piaseczno

13 IV G 11:00
G1 Piaseczno

MINI P. NOŻNA DZ.

19 IV G. 10
Stadion GOSiR

M. Dudek

25 IV G. 11
Stadion GOSiR

7 V G.11
Stadion GOSiR

MINI P. NOŻNA CHŁ.

20 IV G. 10
Stadion GOSiR

D. Rokicki

26 IV G. 11
Stadion GOSiR

9 V G. 11
Stadion GOSiR

CZWÓRBÓJ D Z. I CHŁ.

11 V G. 10
Stadion GOSiR

J. Sobiesiak

16 V G. 9:00
Stadion GOSiR

18 V G. 10
Stadion GOSiR

UWAGI:
- weryfikacja zawodników odbywa się na pół godziny przed zawodami
- zgłoszenie musi być podpisane przez dyrektora szkoły, służbę medyczną oraz nauczyciela wf
- zawodnicy muszą być ubezpieczeni oraz posiadać aktualne legitymacje szkolne
- za bezpieczeństwo zawodników odpowiadają nauczyciele – opiekunowie

GIMNAZJA + KLASY VII SP

DYSCYPLINA

GMINNE

ODPOWIEDZIALNY

POWIATOWE

REJONOWE

P. NOŻNA DZ.

14 IX G. 10:00
GOSiR Piaseczno

 

22 IX G. 11:00
Góra Kalwaria

12 X G.11:00
Góra Kalwaria

P. NOŻNA CHŁ.

15 IX G. 10:00
GOSiR PIASECZNO

 

25 IX G. 11:00
Góra Kalwaria

13 X G.11:00
Góra Kalwaria

INDYWIDUALNE
BIEGI PRZEŁAJOWE

18 IX G. 12:00
Górki Szymona

 

27 IX G. 12:00
Górki Szymona

 

SZTAFETOWE
BIEGI PRZEŁAJOWE

20 IX G. 12:00
Górki Szymona

 

29 IX G. 12:00
Górki Szymona

 

P. KOSZYKOWA DZ.

8 XI G. 11:00
G 1 Piaseczno

K. Rudnik

17 XI G. 11:00
G 1 Piaseczno

 

P. KOSZYKOWA CHŁ.

9 XI G. 11:00
G 1 PIASECZNO

K. KŁOBUCHOWSKI

20 XI G. 11:00
G 1 PIASECZNO
 

UNIHOKEJ DZ.

5 XII G. 10:00
G 4 PIASECZNO

A. KRASUSKA

11 XII G. 10:00
G 4 PIASECZNO

 

UNIHOKEJ CHŁ.

6 XII G. 10:00
G 4 PIASECZNO

A. KRASUSKA P.TOMASZEWSKI

13 XII G. 10:00
G 4 PIASECZNO

 

P. SIATKOWA DZ.

5 I G. 11:00
G 1 PIASECZNO

 

8 II G. 11:00
ZS LESZNOWOLA

 

P. SIATKOWA CHŁ.

8 I G. 11:00
G 1 PIASECZNO

 

9 II G. 11:00
ZS LESZNOWOLA

 

P. RĘCZNA DZ.

16 II G. 10:00
G 1 PIASECZNO

 

23 II G. 10:00
ZS ŁAZY

 

P. RĘCZNA CHŁ.

19 II G. 10:00
G 1 PIASECZNO

 

28 II G. 10:00
ZS ŁAZY

 

TENIS STOŁOWY

marzec -
G 1 PIASECZNO

 

marzec -
KONSTANCI-JEZIORNA

 

PŁYWANIE

6 IV G. 11:00
G 1 PIASECZNO

G. TURCZYŃSKI, M. MICHALSKA

11 IV G. 11:00
G 1 PIASECZNO

13 IV G.11
G1 Piaseczno

DWUBÓJ NOW.

       

LIGA LA DZIEWCZĘTA

10 V G. 10:00
GOSiR PIASECZNO

P. MRÓZ

14 V G. 10:00
Stadion GOSiR

17 V G.10:00
Stadion GOSiR

LIGA LA CHŁOPCY

10 V G. 10:00
GOSiR PIASECZNO

P. MRÓZ

14 V G. 10:00
Stadion GOSiR

 

UWAGI:
- weryfikacja zawodników odbywa się na pół godziny przed zawodami
- zgłoszenie musi być podpisane przez dyrektora szkoły, służbę medyczną oraz nauczyciela wf
- zawodnicy muszą być ubezpieczeni oraz posiadać aktualne legitymacje szkolne
- za bezpieczeństwo zawodników odpowiadają nauczyciele – opiekunowie

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

DYSCYPLINA

GMINNE

ODPOWIEDZIALNY

POWIATOWE

ODPOWIEDZIALNY

INDYWIDUALNE
BIEGI PRZEŁAJOWE

18 IX G. 10:00
Górki Szymona

 

27 IX G. 10:00
Górki Szymona

 

P. NOŻNA

3 X G. 10:00
Stadion Piaseczno

M. GOŁĘBIEWSKI

5 X G. 10:00
Stadion Piaseczno

M. GOŁĘBIEWSKI

P. KOSZYKOWA DZ

10 XI G 11:00
G 1 PIASECZNO

K. RUDNIK

22 XI G. 11:00
G 1 PIASECZNO

K. RUDNIK

P. KOSZYKOWA CHŁ.

13 XI G. 11:00
G 1 PIASECZNO

C. DĄBROWSKI

23 XI G. 11:00
G 1 PIASECZNO

C. DĄBROWSKI

P. SIATKOWA DZ.

10 I G. 10
ZS nr 2 PIASECZNO

H. KOTERSKA

12 II G. 10:00
ZS Góra Kalwaria

M. KOCHAŃSKI

P. SIATKOWA CHŁ.

11 I G. 10
ZS nr 2 PIASECZNO

W. MAKOWSKI

13 II G. 10:00
ZS Góra Kalwaria

M. KOCHAŃSKI

TENIS STOŁOWY
DZ. I CHŁ.

Rekolekcje
w gimnazjum 1 dzień

 

IV G.10:00
G 1 PIASECZNO

 

P. RĘCZNA DZ.

Rekolekcje
w gimnazjum 2 dzień

 

IV G. 10:00
G 1 PIASECZNO

 

P. RĘCZNA CHŁ.

Rekolekcje
w gimnazjum 3 dzień

 

IV G. 10:00
G 1 PIASECZNO

 

 UWAGI:
- weryfikacja zawodników odbywa się na pół godziny przed zawodami
- zgłoszenie musi być podpisane przez dyrektora szkoły, służbę medyczną oraz nauczyciela wf
- zawodnicy muszą być ubezpieczeni oraz posiadać aktualne legitymacje szkolne
- za bezpieczeństwo zawodników odpowiadają nauczyciele – opiekunowie

pdf

Formularz zgłoszenia do zawodów

Rozmiar : 32.47 kb
Dodano : Wrz 7 2017
Zmodyfikowano : Wrz 7 2017
pdf

Formularz zgłoszenia - czworbój LA

Rozmiar : 47.48 kb
Dodano : Wrz 7 2017
Zmodyfikowano : Wrz 7 2017
pdf

Regulamin Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Rozmiar : 239.83 kb
Dodano : Wrz 7 2017
Zmodyfikowano : Wrz 7 2017
pdf

Wyniki XX - przełaje

Rozmiar : 50.60 kb
Dodano : Paź 5 2017
Zmodyfikowano : Paź 5 2017
pdf

Wyniki XX - przełaje sztafety

Rozmiar : 35.66 kb
Dodano : Paź 5 2017
Zmodyfikowano : Paź 5 2017