| |
 A A A

Informacje na temat najbliższych posiedzeń komisji Rady dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej

Komisja Budżetu i Finansów
1. Galicz Dariusz
2. Gut Ksawery
3. Jaszczak Rafał
4. Kaczorowski Wojciech
5. Kasprzycki Krzysztof
6. Kornberg Robert
7. Lubianiec Ewa
8. Mika-Kosior Magdalena
9. Pruszczyk Grzegorz
10. Puchała Sylwester
11. Rasiński Włodzimierz
12. Rosłon Antoni - przewodniczący komisji
13. Strzelecka Katarzyna
14. Zawadzka-Ładecka Jolanta

Komisja Strategii Gospodarczej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa
1. Galicz Dariusz
2. Grzesło Michał
3. Gut Ksawery
4. Jaszczak Rafał
5. Kaczorowski Wojciech
6. Lichocki Robert
7. Lis Zdzisław
8. Mika-Kosior Magdalena
9. Porębski Kazimierz - przewodniczący komisji
10. Rasiński Włodzimierz
11. Rosłon Antoni
12. Rutowicz Marek
13. Strzelecka Katarzyna
14. Wójcik Aleksandra

Komisja Edukacji, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji
1. Dąbek Grażyna
2. Gromadzki Henryk
3. Gut Ksawery
4. Jackowicz Iwona
5. Jaszczak Rafał
6. Kornberg Robert
7. Krasuska Anna
8. Mika-Kosior Magdalena
9. Lis Zdzisław
10. Lubianiec Ewa
11. Muszyński Sergiusz
12. Niezabitowska Anna
13. Paprocka Katarzyna
14. Świegodziński Martin
15. Zarzeczna Bożena
16. Zawadzka-Ładecka Jolanta - przewodnicząca komisji

Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego
1. Dąbek Grażyna
2. Jackowicz Iwona
3. Kaczorowski Wojciech
4. Kasprzycki Krzysztof - przewodniczący komisji
5. Krasuska Anna
6. Lubianiec Ewa
7. Mika-Kosior Magdalena
8. Paprocka Katarzyna
9. Pruszczyk Grzegorz
10. Rutowicz Marek
11. Zarzeczna Bożena - wiceprzewodnicząca komisji
12. Zawadzka-Ładecka Jolanta

Komisja Rewizyjna
1. Grzesło Michał
2. Kaczorowski Wojciech
3. Kasprzycki Krzysztof
4. Lichocki Robert – przewodniczący komisji
5. Machałek Ryszard
6. Puchała Sylwester
7. Rosłon Antoni

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
1. Kornberg Robert – przewodniczący komisji
2
. Muszyński Sergiusz
3. Niezabitowska Anna
4. Porębski Kazimierz
5. Świegodziński Martin
6. Wójcik Aleksandra