Działki oraz willa na Królewskiej Górze w Konstancinie na sprzedaż

W najpiękniejszej dzielnicy Konstancina,  legendarnej Królewskiej Górze, którą niegdyś upodobali sobie zamożni przemysłowcy, bankierzy oraz notable z czasów PRLu, mamy na sprzedaż willę i cztery niezabudowane działki.

Willa przy Gąsiorowskiego 3, dawny  pensjonat „Jasna”,  powstała w 1912 roku. Położona w  zielonym rejonie Konstancina-Jeziorny, wśród przedwojennych i modernistycznych willi, była niegdyś częścią elitarnego i najbardziej ekskluzywnego letniska w okolicy Warszawy. Po wojnie Królewska Góra stała się „partyjno-rządową” dzielnicą.

Obecnie ul. Gąsiorowskiego znajduje się w strefie „A” uzdrowiska, co oznacza, że można na tym terenie umiejscawiać usługi zdrowia, opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i  pensjonaty.

Powierzchnia użytkowa willi wynosi 321 m2, natomiast działka, na której stoi – 9554 m2.

Kilkadziesiąt metrów od sprzedawanych działek znajduje się komfortowy basen. W okolicy jest bankomat, sklep, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy ZTM, przedszkole, szkoła podstawowa oraz plac zabaw. W pobliżu znajduje się też Park Zdrojowy ze słynną tężnią solankową oraz klimatyczne centrum handlowe Stara Papiernia.

Poza działką z przedwojenną willą, przy Gąsiorowskiego sprzedajemy także cztery niezabudowane działki o powierzchni ponad 4300 m2 każda. Wszystkie pięć nieruchomości będzie przedmiotem odrębnego postępowania przetargowego, które wyznaczono na 31 sierpnia (godziny podane są w ogłoszeniu o przetargu).

Cena wywoławcza zabudowanej działki wynosi  4 400 000 zł, trzech niezabudowanych działek  1,5 mln zł + VAT,a działki nr 56 1,6 mln zł + VAT.

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż zabudowanej nieruchomości: http://bip.piaseczno.pl/public/?id=205157

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości: http://bip.piaseczno.pl/public/?id=205162

Przeczytaj także