Recital Elżbiety Adamiak

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Recital Elżbiety Adamiak

20.03.2020, 20:00 - 22:00

30 zł
Recital Elżbiety Adamiak

KONCERT ODWOŁANY

Elżbieta Adamiak – piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka.Od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce w gatunku poezji śpiewanej, ze względu na oryginalność, specyficzną wrażliwość i wyjątkową umiejętność muzycznego przekazu. Niedawno obchodziła 40-lecie pracy artystycznej. Artystka nagrała siedem płyt, z których każda, według koneserów i krytyków muzycznych okazała się sukcesem.Obecnie wydała dawno oczekiwaną płytę, na której znalazły się nowe piosenki artystki, m.in.: „Trwaj, chwilo, trwaj” (duet z A. Nowakiem) czy „Posiedzimy sobie razem w kuchni” (duet z K. Kiljańskim). Piosenka „Trwaj chwilo trwaj” przez długi czas utrzymywała się w czołówkach list przebojów m.in. „Trójki” i Radia „Złote Przeboje”. W plebiscycie Polskiego Radia „Jedynki” głosami radiosłuchaczy została wybrana Przebojem Jesieni 2009r.

 

Podczas koncertu Ela zaprezentuje piosenki z najnowszej płyty „Zbieram siebie” oraz swoje największe przeboje takie jak: „Jesienna zaduma”,”Do Wenecji dalej stąd co dzień” i wiele innych.

 

Artystce na scenie towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół muzyczny w składzie: Piotr Goljat – fortepian, śpiew, Sebastian Ruciński – gitara, Piotr Górka – kontrabas.

Szczegóły

Data:
20.03.2020
Czas:
20:00 - 22:00
Koszt:
30 zł
Wydarzenie w kategorii:

Organizator

Centrum Kultury w Piasecznie
Strona internetowa:
https://kulturalni.pl/

Miejsce

Dom Kultury w Piasecznie
Kościuszki 49, Piaseczno Polska + Google Map