Złoto dla hotelarzy z Gastronomika!
25 maja w Airport Hotel Okęcie odbył się finał IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Hotelarskiego „Zostań Mistrzem Hotelarstwa”, organizowanego przez Zespół Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie we współpracy z Airport Hotel Okęcie.
Zespół Szkół Nr 1 z Góry Kalwarii reprezentowały: Wiktoria Prelewicz z klasy 5Th i Weronika Goworowska z klasy 4Th.
Dziewczyny zmierzyły się z 5 wymagającymi konkurencjami praktycznymi obejmującymi m.in. profesjonalne pościelenie łóżka, kontrolę jednostki mieszkalnej, nakrycie stołu, dobór menu oraz obsługę trudnego gościa w recepcji. Wśród ogromnych emocji, presji czasu i silnej rywalizacji pokazały profesjonalizm, opanowanie i prawdziwą pasję do hotelarstwa i zdobyły I miejsce!
Uczennice do konkursu przygotowała Aleksandra Krut – nauczycielka przedmiotów hotelarskich, ceniona za profesjonalizm, ogromne doświadczenie branżowe oraz wyjątkowe podejście do młodzieży. Pod jej opieką Wiktoria i Weronika rozwinęły skrzydła, zdobywały umiejętności praktyczne, ale także zyskały pewność siebie i odkryły pasję do zawodu, co przyczyniło się do ich sukcesu.
Składamy uczennicom Wiktorii i Weronice oraz pani Aleksandrze wyrazy uznania za determinację, zaangażowanie oraz profesjonalizm pokazany podczas konkursu. Gratulujemy zwycięstwa!





