Nowe zasady w Wydziale Komunikacji i Transportu

Od 1 lipca 2020 r. w Wydziale Komunikacji i Transportu w Piasecznie zostaną wprowadzone następujące zasady obsługi interesantów:

– aby zarejestrować pojazd będzie można dokonać rezerwacji wizyty online na nowej stronie www.bezkolejki.eu/sppiaseczno lub pobrać numerek w automacie w sali obsługi. Rezerwując wizytę online zapewniamy sobie konkretną godzinę przyjęcia. Po przyjściu do urzędu „informujemy” automat o tym, że jesteśmy – wówczas system kolejkowy „przesuwa” osoby, które pobrały numerek bez wcześniejszej rezerwacji i „wpuszcza” nas do okienka. System ma usprawnić obsługę klienta.

–  osoby zgłaszające się do Działu Praw Jazdy i do Działu Transportu będą obsługiwane w kolejności przyjścia.

Przypominamy o zachowaniu bezpiecznej odległości (co najmniej 1,5 metra) od kolejnej osoby lub pracownika wydziału. Dopuszczalna liczba osób nie może być większa niż jeden interesant na jedno wyznaczone stanowisko obsługi. Dlatego też, nie wszyscy interesanci będą mogli w tym samym czasie wejść do urzędu.

Interesanci wchodząc do budynku są zobowiązani do dezynfekcji rąk oraz do założenia maseczek zakrywających usta i nos.

Uprzejmie informujemy, że obecnie rejestracja pojazdów (aktualnie brak terminów do 30 czerwca) oraz obsługa spraw z zakresu praw jazdy jest realizowana dla osób wcześniej umówionych.

Przeczytaj także