Flis Festiwal ONLINE

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Flis Festiwal ONLINE

4.05.2020, 08:00 - 8.05.2020, 17:00

bezpłatne
Flis Festiwal ONLINE, baner internetowy

Niestety w tym roku nie spotkamy się w Gassach nad Wisłą podczas Flis Festiwalu – Jarmarku Kultury Urzecza, ale Stowarzyszenie Binduga i Konstanciński Dom Kultury zapraszają na Facebooka, gdzie przez cały tydzień (od 5 do 8 maja) będą publikowane różne flisackie ciekawostki. Czeka też konkurs fotograficzny z nagrodami.

 

Mimo odwołania tegorocznego Flis Festiwalu w Gassach zachęcamy do spacerów i przejażdżek rowerowych po wyjątkowym nadwiślańskim Urzeczu, a Konstanciński Dom Kultury zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. Jego zasady są proste. Wystarczy sfotografować swoje ulubione miejsce nad Wisłą lub zrobić sobie selfie na jego tle, a następnie zdjęcie opublikować w komentarzu pod postem o konkursie na facebookowym profilu Konstancińskiego Domu Kultury. Fotografie, które dostaną najwięcej like’ów, zostaną zaprezentowane na wystawie podczas przyszłorocznego Jarmarku Kultury Urzecza. Dla laureatów przygotowano także wyjątkowy upominek – najnowsze wydanie „Rocznika Nadwiślańskiego Urzecza”.

 

Ponadto Stowarzyszenie Binduga i Konstanciński Dom Kultury zapraszają na Facebooka, gdzie przez cały tydzień (od 5 do 8 maja) na profilu KDK będą publikowane różne flisackie ciekawostki. Nie zabraknie muzyki i odrobiny wyjątkowej historii regionu. Przypomnimy sobie poprzednie edycje imprezy, poznamy tradycyjne potrawy, a także sprawdzimy, co w tych trudnych czasach słychać u flisaków. Obędą się również warsztaty plastyczne online dla dzieci, których motywem przewodnim będzie oczywiście Urzecze.

Zapraszamy!

Szczegóły

Start:
4.05.2020, 08:00
Koniec:
8.05.2020, 17:00
Koszt:
bezpłatne
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/konstancinskidomkultury/

Miejsce

Online

Organizatorzy

Konstanciński Dom Kultury
Stowarzyszenie „Binduga”