„Ja, Daniel Blake” w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Ja, Daniel Blake” w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

24.07.2020, 21:30 - 23:00

WSTĘP WOLNY
Ja-Daniel-plakat

W piątek, 24 lipca zapraszamy do Piaseczyńskiego Kina Plenerowego na obsypany nagrodami film „Ja, Daniel Blake” w reżyserii Kena Loacha. Początek seansu: 21.30.

 

W tym roku liczba uczestników jest ograniczona do 150 osób, a seanse będą się odbywać w reżimie sanitarnym. Przy wejściu każdy z uczestników będzie miał mierzoną temperaturę oraz będzie zobowiązany do zdezynfekowania rąk. Podczas pokazu obowiązuje nakaz zasłaniania ust oraz nosa, a uczestnicy, o ile nie zamieszkują razem, muszą utrzymywać dystans 2 metry. Więcej o nowych zasadach: letnie kino plenerowe.

 

Opis filmu: Niesamowicie wzruszająca i pełna humoru historia dojrzałego mężczyzny, który decyduje się pomóc samotnej matce z dwójką dzieci stanąć na nogi. Jednak gdy sam zacznie starać się o rentę, trafi w tryby bezdusznej, biurokratycznej machiny niczym z powieści Franza Kafki. Pomimo obojętności urzędników i kolejnych wyzwań, jakim muszą sprostać w codziennym życiu, Daniel i Katie na nowo odnajdą radość życia i prawdziwą przyjaźń.

 

Cykl tegorocznych pokazów filmowych tradycyjnie będzie się odbywać na skwerze Kisiela. Ze względu na wymogi sanitarne sugerujemy, przyjście na pokaz z co najmniej półgodzinnym wyprzedzeniem.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem kina plenerowego, który dostępny jest do pobrania poniżej, oraz wywieszony będzie przy wejściu na teren pokazu.

REGULAMIN KINA PLENEROWEGO W PIASECZNIE 2020 (pdf)

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/730414647746651/

Szczegóły

Data:
24.07.2020
Czas:
21:30 - 23:00
Koszt:
WSTĘP WOLNY
Strona internetowa:
https://piaseczno.eu/wydarzenia/wydarzenie/ja-daniel-blake-w-piaseczynskim-kinie-plenerowym/

Organizator

Gmina Piaseczno
Strona internetowa:
https://piaseczno.eu/

Miejsce

Skwer Kisiela
Skwer Kisiela, Piaseczno 05-501 Polska + Google Map