Obsługa interesantów w czasie epidemii

Starostwo Powiatowe w Piasecznie pracuje do odwołania w przeorganizowanym trybie pracy, z wyłączeniem bezpośredniej obsługi mieszkańców. Podstawowym sposobem załatwiania spraw jest skrzynka ePUAP, poczta elektroniczna i kontakt telefoniczny. Od 4 maja przywrócony zostaje kontakt pod wszystkimi dostępnymi na stronach internetowych piaseczno.pl oraz bip.piaseczno.pl numerami telefonów. File starostwa pozostają zamknięte.

Po konsultacji mailowej lub telefonicznej z wydziałem prowadzącym daną sprawę, w wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość złożenia/odbioru oryginałów dokumentów, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Obecny tryb pracy Starostwa jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, w tym z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 19 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii i jest podyktowany troską o zdrowie i życie mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.

Dbajmy o bezpieczeństwo swoje, naszych bliskich i pracowników starostwa, tak abyśmy mogli zapewnić ciągłość obsługi w ważnych dla Państwa sprawach.

ePUAP

Nazwa organizacji:
STAROSTWO POWIATOWE W PIASECZNIE

Kod identyfikacyjny organizacji na skrzynce ePUAP:
3j604cyjkr

Adres skrytki na Elektronicznej Skrzynce Podawczej ePUAP: /3j604cyjkr/SkrytkaESP

ePUAP

Nazwa organizacji:
STAROSTWO POWIATOWE W PIASECZNIE

Kod identyfikacyjny organizacji na skrzynce ePUAP:
3j604cyjkr

Przeczytaj także