| |
 A A A

Aktualności

Perły Mazowsza 2018

Stowarzyszenie Perły Mazowsza Lokalna Grupa Działania we współpracy z gminami powiatu piaseczyńskiego zapraszają do udziału w konkursie PERŁY MAZOWSZA 2018

Odra - komunikat PPIS

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Piasecznie informuje, że szczepienie przeciwko odrze można wykonać po uprzednim zgłoszeniu się do lekarza rodzinnego. Potwierdzi on brak przeciwwskazań i wypisze receptę, z którą będziemy mogli udać się do placówki służby zdrowia.

Zawyją syreny

W dniach 14-16 listopada, w godz. 9.00-14.00, na terenie powiatu piaseczyńskiego odbędą się ćwiczenia RENEGADE/SAREX 2018/II, w trakcie których uruchomione zostaną, rozmieszczone w 71 punktach, syreny alarmowe. Emitować one będą trzyminutowy dźwięk modulowany (ogłoszenie alarmu) oraz trzyminutowy dźwięk ciągły (odwołanie). 

100 lat niepodległości

W niedzielę 11 listopada odbyły się w Piasecznie uroczystości poświęcone 100-leciu odzyskania przez Polskę niepodległości.

12 XI starostwo nieczynne

Informujemy, że 12 listopada 2018 r. Starostwo Powiatowe w Piasecznie (oraz Wydział Geodezji i Wydział Komunikacji wraz ze wszystkimi filiami) będą nieczynne. Nieczynne będzie także  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.